O AIRTOX HEMP POINT

TU ZISTIŤ, KTORÉ SME, ČO ROBÍME A AKO VYTVÁRAME NAJLEPŠIE BEZPEČNOSTNÉ OBUV

و AIRTOX spoločnosť

 

airtox-spoločnosť

 


AIRTOX® - epická dánska bezpečnostná obuv plná technológií zajtrajška. Poskytuje profesionálnemu trhu vynikajúci komfort a nevídanú ľahkosť. Ako inovatívny dánsky výrobca obuvi nerobíme kompromisy!

At Airtox, vybavujeme naše topánky najinovatívnejšími a najmodernejšími technológiami, aké sa kedy v priemysle bezpečnostnej obuvi vyskytli. Naše topánky majú ochranné špičky, vynikajúcu odolnosť proti šmyku a najľahšiu vrstvu proti prenikaniu na trhu. Naše bezpečnostné topánky majú podrážky proti elektrostatickému rozptylu (ESD) a vložky tlmiace nárazy, ktoré majú chladiaci účinok. Airtox bezpečnostná obuv má super ľahké a flexibilné medzipodošvy a vysoko pohodlné podošvy. Navyše, AIRTOX Bezpečnostná obuv tiež používa nepremokavé a priedušné zvršky, systém viacbodovej priamej masáže a široký škandinávsky strih. Toto sú len niektoré z funkcií AIRTOX bezpečnostná obuv najlepšia bezpečnostná obuv na trhu.


AIRTOX je prielomová značka bezpečnostná obuv rovno z Dánsko.


Vyrábame bezpečnostné topánky s výnimočná kvalita a pohodlie, zatiaľ čo stále sú štýlový a módne pre celoročné použitie.

V súčasnej dobe, AIRTOX výrobky sa predávajú výlučne vo vybraných obchodoch v okolí Europe. Naším cieľom je v blízkej budúcnosti rozšíriť našu globálnu stopu a sprístupniť naše výrobky vo viacerých krajinách, aby si viac ľudí mohlo užiť našu skvelú bezpečnostnú obuv z Dánska.


V súčasnosti sa zameriavame na vývoj a výroba bezpečnostná obuv a predaj našich výrobkov po celom svete vo veľkom množstve B2B. Okrem nášho medzinárodného cieľa zabezpečiť trvalú podporu miestnych firiem na Airtox, tiež spolupracujeme s malými a rodinnými spoločnosťami, s ktorými intenzívne pracujeme na budovaní úspešných a dlhotrvajúcich vzťahov. To je niečo, čo si veľmi vážime.

 

Legenda o AIRTOX značka

 

Tvár Airtox Značka je charakteristický, mierne dravý vták. Aký je jeho pôvod? Čo to predstavuje? A čo to má spoločné s budúcnosťou bezpečnostnej obuvi?و AIRTOX vtáky sa dotýkali Zeme zo vzdialenej planéty mimo našej slnečnej sústavy. Sú to veľmi šikovné, mechanické bytosti s pokročilou inteligenciou.


Prišli na Zem a z neznámeho dôvodu začali vytvárať obuv so špeciálnymi vlastnosťami, aké v obuvníckom priemysle nikdy predtým nevideli. Tieto revolučné produkty zdieľajú s ľuďmi. Nemôžete si byť istí, ako sa s nimi spojiť, pretože ich komunikácia s ľuďmi má rôzne formy.


Paradoxne je to jedno z najviac koncentrovaných hniezd AIRTOX vtáky nájdete na letisku v Kodani. Odtiaľ cestujú obrovské vzdialenosti, hlavne v stádach, aby rozšírili svoju populáciu po celom svete.


O nich toho veľa nevieme, ale vieme, že AIRTOX vtáky sú nepredvídateľné, rýchlo sa rozvíjajú a sú oveľa technologicky vyspelejšie ako čokoľvek iné na Zemi. Znalosti a technológie, ktoré s nami zdieľajú, zlepšujú náš život pohodlnejšie, štýlovejšie a bezpečnejšie.


Účelom príbehu je vytvoriť ilúziu tohto vtáka, ktorý preberá kontrolu nad AIRTOX Divízia výskumu a vývoja s poslaním prinášať na Zem najnovšie technológie Z medzigalaktickej pologule nám umožňuje vytvárať najsofistikovanejšiu a najpohodlnejšiu obuv. Obuv, ktorá je plná tých najšikovnejších a takmer z týchto svetových technológií.

Dánsky dizajn a vývoj najlepších bezpečnostných topánok

 

AIRTOX výskumné a vývojové technológie


AIRTOX so sídlom v Dánsko, Odtiaľ sa vykonáva všetok dizajn, vývoj a výskum. Venovali sme obrovské množstvo času a zdrojov výskumným technológiám a testovaniu materiálov, komponentov a nových systémov.

Náš tím pre výskum a vývoj má viac ako 20 rokov skúseností v oblasti bezpečnostnej obuvi a sleduje celý proces vývoja, od prvého náčrtu návrhu až po finálny produkt.


Testujeme naše výrobky v najextrémnejších prostrediach

Zaručujeme spoľahlivosť a kvalitu všetkých našich výrobkov. Na rozdiel od veľkej časti našich konkurentov nerobíme kompromisy. Našou prioritou je spokojnosť našich zákazníkov.


POUŽÍVAJEM ROZŠÍRENÉ TECHNOLÓGIE

V súčasnosti ich je päť technológie ktoré sú k dispozícii na internete Airtox výber obuvi, Aqua-Cell®, WHITELAYER®, UTURN®, Cool&Me® a POWERBREEZE®, Tieto technológie boli starostlivo navrhnuté by AIRTOXšpeciálna jednotka „Lab 32“.


VŽDY MYSLÍME O BUDÚCNOSTI


At AIRTOX sme aktívni pri vývoji a skúmaní nových trendov v oblasti bezpečnostnej obuvi. Naším cieľom je zostať inovatívny a v popredí tohto odvetvia. Nové technológie, ktoré ešte neboli implementované v roku XNUMX Airtox Výrobky sú testované a výhody ich zavedenia sú diskutované, aby sa zabezpečilo, že AirtoxUltraľahké bezpečnostné topánky sú najvyspelejšie na trhu.

Poslanie a vízia

 

poslanie AIRTOX


Našou víziou a celkovým cieľom je stať sa najviac jedinečnou a inovatívnou značkou v oblasti priemyselnej bezpečnosti.


Na dosiahnutie tohto cieľa sme v súčasnosti povinní využívať poznatky a inšpiráciu z globálnych kultúr. Robíme to tak, že spolupracujeme s ľuďmi a spoločnosťami na celom svete a budujeme na našom pracovisku mnohonárodné prostredie. 


Počas celého pracovného procesu sa zameriavame na spoločenské zodpovednosti a skvelé pracovné podmienky, aby sme sa ubezpečili, že motivácia a obetavosť každého kolegu sa zvyšuje k dokonalosti.


Staráme sa o ochranu životného prostredia a zabezpečujeme, aby sme sa sami, ako aj všetci naši dodávatelia zaviazali prísne dodržiavať všetky medzinárodné a miestne právne predpisy v oblasti životného prostredia.

Kariéra v spoločnosti AIRTOX

 

Carrer na AIRTOX bezpečnostné topánky


Kariéra na AIRTOX a sociálna zodpovednosť:


Našou prioritou je ponúknuť našim zamestnancom najlepšie pracovné podmienky. Veríme, že je veľmi dôležité vytvoriť pohodlný pracovný priestor, aby sme zaistili, že naši zamestnanci sa budú aktívne podieľať na pozitívnom rozvoji našej spoločnosti. Preto máme k našim zamestnancom a spolupracovníkom otvorený, nediskriminačný prístup a zabezpečujeme podporu rozmanitosti a rozvoja.


Dodržiavame globálny kódex správania, ktorý pozostáva z niekoľkých základných princípov etického a zodpovedného správania na celosvetovej úrovni. Všetkým našim spolupracujúcim dodávateľom zaručujeme nasledujúce: všetky pracovné vzťahy budú v súlade so základnými potrebami podľa dohovorov OSN.


Vždy hľadáme nové talenty, aby sme prispeli do nášho tímu. Ak ste dosť odvahy pracovať v našom zábavnom, rýchlom a inovatívnom prostredí, prihláste sa a povedzte nám o sebe!