COOL&ME®

COOL&ME® je vysoko pokročilý chladiaci systém. Systém je navrhnutý tak, aby zlepšil cirkuláciu vzduchu v stielke a reguloval teplotu a pohodlie. Vďaka jedinečnej šesťuholníkovej mikrokanálikovej konštrukcii sú kvapky potu neustále odvádzané preč od vašich nôh, vyparujú sa a udržujú vaše nohy v suchu. Cez stielku zároveň môže ľahko prechádzať čerstvý vzduch. COOL&ME® zabraňuje zahriatiu a poteniu nôh, čím zvyšuje celkové pohodlie pri nosení obuvi.

Čítaj viac

POWERBREEZE®

PowerBreeze® je naša high-tech, priedušná látka používaná v mnohých Airtox Produkty. Na rozdiel od COOL&ME® Systém, PowerBreeze® sa používa v hornej časti topánky na umožnenie konštantného prúdenia vzduchu. Táto mikrovlákno pomáha pri potení a udržuje suchý pocit pri nosení topánky. PowerBreeze® poskytuje vynikajúcu priedušnosť a zanecháva pocit pravého sviežosti zakaždým, keď ho budete nosiť Airtox.

Čítaj viac

WHITELAYER®

WHITELAYER® nie je menej ako globálny pocit a používa sa v Airtox vôbec prvýkrát v priemysle bezpečnostných obuvi. Táto jedinečná, nekovová plsťovaná tkanina je revolúciou v materiáli proti perforácii pre bezpečnostnú obuv. Je to mimoriadne silné, ľahké, mäkké a vysoko flexibilné vlákno, ktoré nemá na trhu žiadnu skutočnú konkurenciu. WHITELAYER® bol pôvodne vyvinutý v USA na protioperačné oblečenie americkej armády. Odvtedy, WHITELAYER® bol ďalej vyvinutý výlučne pre Airtox industries do antiperforačnej vrstvy, najsilnejšej svojho druhu. 

Poskytuje mimoriadne vysokú úroveň ochrany nôh v každom prostredí. WHITELAYER® vám poskytuje slobodu pohybu a vynikajúce pohodlie. S pomocou technológií, ako sú WHITELAYER® , Airtox dokázala preklenúť priepasť medzi pravidelnými trénermi a bezpečnostnou obuvou!

Čítaj viac

AQUA-CELL®

AQUA-CELL® je naša jedinečná dvojzložková membrána, ktorá vyrába AIRTOX bezpečnostná obuv so 100% vodotesnosťou. Funguje perfektne aj za najextrémnejších poveternostných podmienok, poskytuje ochranu pred dažďom a mokrými pracovnými podmienkami. AQUA-CELL® membrána je tiež priedušná. Ako výsledok, AQUA-CELL®  udržuje vaše nohy vždy suché a čerstvé.

 

Čítaj viac