AIRTOX Bezpečnostná obuv MB7

McLaren

و AIRTOX Bezpečnostná obuv MB7

MB7 je "Super Charged”, Všestranný ľahký a veľmi prvotriedna bezpečnosť topánka.


Tento štýl ponúka Airtoxkultový chránič nechtov: WHITELAYER®, Tento materiál bol pôvodne vyvinutý v Spojených štátoch ako špeciálny projekt pre amerických elitných vojakov Navy Seals, ktorí požadovali nepriestrelné vesty, ktoré boli obzvlášť ľahké a flexibilné.


WHITELAYER® je mimoriadne flexibilný a zároveň pevnejší ako oceľ. Integrovaný WHITELAYER® strážnik nechtov v MB7 váži iba 32 grams, a je teda o 55% ľahší ako iné textilné materiály na ochranu nechtov. Okrem toho je materiál vysoko flexibilný, priedušný a reguluje vlhkosť.


و MB7 je pohlcujúce umelecké dielo, ktoré sa cíti a vyzerá dobre. Topánka ponúka mimoriadne vysoký komfort. Štýl je odolný proti šmyku a odolný voči teplu až do 300 ° C. Vrchný materiál je vyrobený z najkvalitnejšej kože AAA + nubuk. Ťažká povinnosť.


K dispozícii v jednej farebnej verzii: čierna (pre kontrolu verzie topánky pre nízku obuv MB5).


ESD
EN ISO 20345 S3 SRC

و AIRTOX Bezpečnostná obuv MB7

MB7 je "Super Charged”, Všestranný ľahký a veľmi prvotriedna bezpečnosť topánka.


Tento štýl ponúka Airtoxkultový chránič nechtov: WHITELAYER®, Tento materiál bol pôvodne vyvinutý v Spojených štátoch ako špeciálny projekt pre ...

Super Features:
vlastnosti:
  • Ultimate MI6 Hliníková ľahká špička špičky
  • Široký škandinávsky fit
  • EVA medzipodošva na zavesenie
  • Podrážka odolná voči olejom, kyselinám a palivám
  • Gumová podrážka NRT odolná voči teplu 300 ° C
Špeciálne funkcie:
Anti-penetračná vrstva Antistatický-ESD Cool&Me® ventilačný systém Flexibilná podrážka Tepelne odolná podrážka Ľahký a mäkký Chránená špička Absorpcia nárazov Protišmyková podrážka
Rozmery:

37-48

Ďalšie produkty tejto série