AIRTOX TX66 bezpečnostná topánka

TransAm

Plná bezpečnosť s neporovnateľnou úrovňou pohodlia

Veľmi pokročilý Airtox štýl TX66 sa vyznačuje množstvom super funkcií, ako je revolučná vrstva proti prenikaniu: WHITELAYER® - silný ako oceľ a mäkký ako kuchynská utierka. S WHITELAYEROM®, Airtox vyvinula priekopnícku technológiu, ktorá oddeľuje model TX66 od akýchkoľvek iných bezpečnostných topánok na trhu, ktoré možno poznáte dnes.


Airtox tiež rozšírila horný materiál pre tento štýl na nový a pokrokový materiál z mikrovlákna. Tento materiál ponúka ľahké, priedušné a vodu odpudzujúce vlastnosti. Prispôsobenie sa tomuto štýlu je vynikajúce a jeho vlastná trieda. Naším inžinierom sa podarilo vytvoriť fit, ktorý je široký, atletický a robí topánky fit ako rukavice.


WHITELAYER® v kombinácii s Airtox Vďaka systému AIR 3.0 je bezpečnostná obuv TX66 flexibilná do tej miery, ako je známe iba z niekoľkých dobrých tenisiek.


TX66 je vybavený jednoduchým zapínaním a vypínaním UTURN® šnurovací systém.


K dispozícii v jednej farebnej verzii: modrá (rôzne farebné kombinácie nájdete vo verzii Lowcut) TX11, TX22, TX33, TX44 - s UTURN® or TX1, TX2 or TX3 - s tkaničkami na topánky).


ESD
EN ISO 20345 S3 SRC

Plná bezpečnosť s neporovnateľnou úrovňou pohodlia

Veľmi pokročilý Airtox štýl TX66 sa vyznačuje množstvom super funkcií, ako je revolučná vrstva proti prenikaniu: WHITELAYER® - silný ako oceľ a mäkký ako ...

Super vlastnosti:
vlastnosti:
  • Ľahká špicatá špička z NEO ocele
  • TPU jasná vysokovýkonná podrážka
  • Široký škandinávsky fit
  • Podrážka odolná voči olejom, kyselinám a palivám
  • Žiaruvzdorná do 150 ° C (podošva)
Rozmery:

38-47

Ďalšie produkty tejto série