AIRTOX TX1 bezpečnostná obuv

TransAm

Plná bezpečnosť s neporovnateľnou úrovňou pohodlia

Veľmi pokročilý Airtox štýl TX1 sa vyznačuje množstvom super funkcií, ako je revolučná vrstva proti prenikaniu: WHITELAYER® - silný ako oceľ a mäkký ako kuchynská utierka. S WHITELAYEROM®, Airtox vyvinula priekopnícku technológiu, ktorá oddeľuje model TX1 od akýchkoľvek iných bezpečnostných topánok na trhu, ktoré možno poznáte dnes.


Airtox tiež rozšírila horný materiál pre tento štýl na nový a pokrokový materiál z mikrovlákna. Tento materiál ponúka ľahké, priedušné a vodu odpudzujúce vlastnosti. Prispôsobenie sa tomuto štýlu je vynikajúce a jeho vlastná trieda. Naším inžinierom sa podarilo vytvoriť fit, ktorý je široký, atletický a robí topánky fit ako rukavice.


WHITELAYER® v kombinácii s Airtox Vďaka systému AIR 3.0 je bezpečnostná obuv TX1 flexibilná do tej miery, ako je známe iba z niekoľkých dobrých tenisiek.


Dostupné v jednej farebnej verzii: čierna (pre rôzne farebné kombinácie pozri TX2 a TX3, Pre UTURN® verzia sa pozrieť na TX11, TX22, TX33 a TX44, pre zavádzaciu verziu midcut - skontrolovať TX66).


ESD
EN ISO 20345 S3 SRC

Plná bezpečnosť s neporovnateľnou úrovňou pohodlia

Veľmi pokročilý Airtox štýl TX1 sa vyznačuje množstvom super funkcií, ako je revolučná vrstva proti prenikaniu: WHITELAYER® - silný ako oceľ a mäkký ako ...

Super vlastnosti:
vlastnosti:
  • Ľahká špicatá špička z NEO ocele
  • TPU jasná vysokovýkonná podrážka
  • Široký škandinávsky fit
  • Podrážka odolná voči olejom, kyselinám a palivám
  • Žiaruvzdorná do 150 ° C (podošva)
Rozmery:

39-48

Ďalšie produkty tejto série