AIRTOX-X-Han Kjøbenhavn bezpečnostná obuv

AIRTOX-X-Han Kjøbenhavn

Trendy fúzia s módou a bezpečnosťou 

Veľmi pokročilý AIRTOX-X-Han Kjøbenhavn bezpečnostná obuv sa vyznačuje množstvom super features, napríklad revolučná vrstva proti prenikaniu: WHITELAYER® - silný ako oceľ a mäkký ako kuchynská utierka. s WHITELAYER®, Airtox vytvoril priekopnícku technológiu, ktorá sa nastavuje AIRTOX-X-Han Kjøbenhavn bezpečnostná obuv okrem akejkoľvek inej bezpečnostnej obuvi na trhu, ktorú možno poznáte dnes.


Airtox tiež rozšírila horný materiál pre tento štýl na nový a pokrokový materiál z mikrovlákna. Tento materiál ponúka ľahké, priedušné a vodu odpudzujúce vlastnosti. Prispôsobenie sa tomuto štýlu je vynikajúce a jeho vlastná trieda. Naším inžinierom sa podarilo vytvoriť fit, ktorý je široký, atletický a robí topánky fit ako rukavice.


WHITELAYER® v kombinácii s Airtox AIR-system 3.0, robí AIRTOX-X-Han Kjøbenhavn bezpečnostná obuv flexibilná do tej miery, ako je známa iba z niekoľkých dobrých tenisiek. 


Dostupné v jednej farebnej verzii: čierna

 

ESD
EN ISO 20345 S3 SRC

Trendy fúzia s módou a bezpečnosťou 

Veľmi pokročilý AIRTOX-X-Han Kjøbenhavn bezpečnostná obuv sa vyznačuje množstvom super features, napríklad revolučná vrstva proti prenikaniu: WHITELAYER® - silný ako oceľ a mäkký ako kuchynská utierka. s WHITELAYER®, Airtox vytvoril priekopnícku technológiu, ktorá sa nastavuje AIRTOX-X-Han ...

Super Features:
vlastnosti:
  • Ľahká špicatá špička z NEO ocele
  • TPU jasná vysokovýkonná podrážka
  • Široký škandinávsky fit
  • Podrážka odolná voči olejom, kyselinám a palivám
  • Podošva odolná voči teplu do 150 ° C
Rozmery:

37-46