AIRTOX Bezpečnostná obuv UL1

Gram

255 grams LIMITOVANÁ EDÍCIA

prednosti


Navrhnuté na mieru “Carbon fiber extreme” špicatá čiapka 31 grams. Áno, my to vieme! - Čiapky z prstov z uhlíkových vlákien už boli vidieť, ale to, čo robí z čiapok z extrémnych prstov z uhlíkových vlákien jeden druh, je pokrokové inžinierstvo, ktoré využíva vysoko pokročilé techniky v kombinácii s plazmovou úpravou KDE s nízkou hustotou. Dosahujeme tak vysokú odolnosť proti nárazu, atraktívne minimalistické rozmery a samozrejme prekvapivo nízku hmotnosť.


Podrážka Superlite. Podrážka je vytvorená pomocou dvojstrannej hliníkovej formy v kombinácii s nanotechnológiou. Podrážka ako bonus poskytuje veľmi mäkké pohodlie pri nosení podporované jedinečným skonštruovaným Air-EVA, spárovaným s ultratenkou vrstvou špeciálnej nekĺzavej gumy NRT.


Zvršok superpriedušný mikro priedušný materiál. Vrchný materiál je vyrobený s použitím jedinečných a na zákazku vyrobených textílií pozostávajúcich z vysoko technologických vlákien a helioférických prvkov z mikrovlákna. Vlastnosti sú opäť veľmi ľahké a zároveň poskytuje tkaninu účinnú priedušnosť.


EN ISO 20345: 2011 SB E SRA

255 grams LIMITOVANÁ EDÍCIA

prednosti


Navrhnuté na mieru “Carbon fiber extreme” špicatá čiapka 31 grams. Áno, my to vieme! - Čiapky z prstov z uhlíkových vlákien boli už predtým vidieť, ale to, čo robí z čapíc z extrémnych špičiek z uhlíkových vlákien jeden druh, je pokrokové inžinierstvo, ktoré využíva vysoko pokročilé techniky v kombinácii s plazmovou úpravou KDE s nízkou hustotou ... ,

Super Features:
  • “Carbon fiber extreme” špička špičky
vlastnosti:
  • Dual Air-EVA, 3.2 medzipodošva
  • Podrážka z gumy NRT
  • Atletický strih
Rozmery:

37-47

Ďalšie produkty tejto série