AIRTOX Bezpečnostná obuv UL1P

Gram

285 grams LIMITOVANÁ EDÍCIA

prednosti


Úžasný Whitelayer ochrana nechtov. Revolučná ochrana nechtov: WHITELAYER®, Základ materiálu bol pôvodne vyvinutý v Spojených štátoch ako špeciálny projekt pre amerických elitných vojakov Navy Seals, ktorí požadovali nepriestrelné vesty, ktoré boli obzvlášť ľahké a flexibilné. WHITELAYER® bola posádkou ďalej vylepšená Airtox LAB 32 zodpovedajúci štandardu bezpečnostnej obuvi. Extrémne ambiciózny tím urobil materiál ešte ľahším a zároveň ho urobil flexibilným ako bežná kuchynská utierka. Integrovaný a vynikajúci WHITELAYER® Chránič nechtov concept2 v topánkach váži iba 32 grams, a je teda o 55% ľahší v porovnaní s inými textilnými materiálmi na ochranu nechtov. Ako bonus je materiál vysoko flexibilný, priedušný a absorbuje vlhkosť.


Navrhnuté na mieru “Carbon fiber extreme” špicatá čiapka 31 grams. Áno, my to vieme! - Čiapky z prstov z uhlíkových vlákien už boli vidieť, ale to, čo robí z čiapok z extrémnych prstov z uhlíkových vlákien jeden druh, je pokrokové inžinierstvo, ktoré využíva vysoko pokročilé techniky v kombinácii s plazmovou úpravou KDE s nízkou hustotou. Dosahujeme tak vysokú odolnosť proti nárazu, atraktívne minimalistické rozmery a samozrejme prekvapivo nízku hmotnosť.


Podrážka Superlite. Podrážka je vytvorená pomocou dvojstrannej hliníkovej formy v kombinácii s nanotechnológiou. Podrážka ako bonus poskytuje veľmi mäkké pohodlie pri nosení podporované jedinečným skonštruovaným Air-EVA, spárovaným s ultratenkou vrstvou špeciálnej nekĺzavej gumy NRT.


Zvršok superpriedušný mikro priedušný materiál. Vrchný materiál je vyrobený s použitím jedinečných a na zákazku vyrobených textílií pozostávajúcich z vysoko technologických vlákien a helioférických prvkov z mikrovlákna. Vlastnosti sú opäť veľmi ľahké a zároveň poskytuje tkaninu účinnú priedušnosť.


EN ISO 20345: 2011 SB PE SRA

285 grams LIMITOVANÁ EDÍCIA

prednosti


Úžasný Whitelayer ochrana nechtov. Revolučná ochrana nechtov: WHITELAYER®, Základňa materiálu bola pôvodne vyvinutá v Spojených štátoch ako špeciálny projekt pre amerických elitných vojakov Navy Seals, ktorí požadovali nepriestrelné vesty, ktoré boli obzvlášť ľahké a flexibilné ...

Super Features:
vlastnosti:
  • Dual Air-EVA, 3.2 medzipodošva
  • Podrážka z gumy NRT
  • Atletický strih
Rozmery:

37-47

Ďalšie produkty tejto série