AIRTOX TX33 bezpečnostná obuv

TransAm

Plná bezpečnosť s neporovnateľnou úrovňou pohodlia

Veľmi pokročilý Airtox štýl TX33 sa vyznačuje množstvom super features, napríklad revolučná vrstva proti prenikaniu: WHITELAYER® - silný ako oceľ a mäkký ako kuchynská utierka. s WHITELAYER®, Airtox vyvinula priekopnícku technológiu, ktorá oddeľuje model TX33 od akýchkoľvek iných bezpečnostných topánok na trhu, ktoré možno poznáte dnes.


Airtox tiež rozšírila horný materiál pre tento štýl na nový a pokrokový materiál z mikrovlákna. Tento materiál ponúka ľahké, priedušné a vodu odpudzujúce vlastnosti. Prispôsobenie sa tomuto štýlu je vynikajúce a jeho vlastná trieda. Naším inžinierom sa podarilo vytvoriť fit, ktorý je široký, atletický a robí topánky fit ako rukavice.


WHITELAYER® v kombinácii s Airtox Vďaka systému AIR 3.0 je bezpečnostná obuv TX33 flexibilná do tej miery, ako je známe iba z niekoľkých dobrých tenisiek. 


TX33 je vybavený jednoduchým zapínaním a vypínaním UTURN® šnurovací systém.


Dostupné v jednej farebnej verzii: zelená (pre rôzne farebné kombinácie pozri TX11, TX22 a TX44, pre verziu so šnúrkami sa pozrite TX1, TX2 or TX3, pre zavádzaciu verziu midcut - skontrolovať TX66).

 

ESD
EN ISO 20345 S3 SRC

Plná bezpečnosť s neporovnateľnou úrovňou pohodlia

Veľmi pokročilý Airtox štýl TX33 sa vyznačuje množstvom super features, napríklad revolučná vrstva proti prenikaniu: WHITELAYER® - silný ako oceľ a mäkký ako kuchynská utierka. s WHITELAYER®, Airtox vytvorila priekopnícku technológiu, ktorá oddeľuje TX33 od všetkých ostatných ...

Super Features:
vlastnosti:
  • Ľahká špicatá špička z NEO ocele
  • TPU jasná vysokovýkonná podrážka
  • Široký škandinávsky fit
  • Podrážka odolná voči olejom, kyselinám a palivám
  • Žiaruvzdorná do 150 ° C (podošva)
Rozmery:

39-48

Ďalšie produkty tejto série