AIRTOX Bezpečnostná obuv MR3

McLaren

و AIRTOX Bezpečnostná obuv MR3

و MR3 štýl z Airtox je Super Charged všestranná ľahká a vysoko priedušná bezpečnostná obuv.


Tento štýl je jedným z prvých Airtox bezpečnostná obuv, ktorá ponúka revolučný chránič nechtov: WHITELAYER®, Tento materiál bol pôvodne vyvinutý v Spojených štátoch ako špeciálny projekt pre amerických elitných vojakov Navy Seals, ktorí požadovali nepriestrelné vesty, ktoré boli obzvlášť ľahké a flexibilné.


WHITELAYER® je mimoriadne flexibilný a zároveň pevnejší ako oceľ. Integrovaný WHITELAYER® strážnik nechtov v McLaren rozsah váži iba 32 grams, a je teda o 55% ľahší ako iné textilné materiály na ochranu nechtov. Ako bonus je materiál vysoko flexibilný, priedušný a absorbuje vlhkosť.


و MR3 Ponúka mimoriadne vysoký komfort a je veľmi odolný proti šmyku a teplu až do 300 ° C. Zvršok je napájaný z PowerBreeze® airflow system, čo pomáha zabezpečiť efektívnu priedušnosť a zvýšenú cirkuláciu vzduchu v topánke. Tento štýl je veľmi priedušný a odporúča sa iba na použitie v oblastiach, ktoré nevyžadujú vodotesnosť. Stredná služba.


Dostupné v jednom farebnom prevedení: modrá, čierna a biela (inú farebnú kombináciu nájdete na MR2 or MR4).


ESD
EN ISO 20345 S1-P SRC

و AIRTOX Bezpečnostná obuv MR3

و MR3 štýl z Airtox je Super Charged všestranná ľahká a vysoko priedušná bezpečnostná obuv.


Tento štýl je jedným z prvých Airtox bezpečnostná obuv, ktorá ponúka revolučný chránič nechtov: WHITELAYER®, Tento materiál bol ...

Super Features:
vlastnosti:
  • Špičková hliníková ľahká špička špičky
  • Široký škandinávsky fit
  • EVA medzipodošva na zavesenie
  • Podrážka odolná voči olejom, kyselinám a palivám
  • Gumová podrážka NRT odolná voči teplu 300 ° C
Špeciálne funkcie:
Anti-penetračná vrstva Antistatický-ESD Priedušný zvršok Cool&Me® ventilačný systém Flexibilná podrážka Tepelne odolná podrážka Ľahký a mäkký Chránená špička Absorpcia nárazov Protišmyková podrážka
Rozmery:

37-48

Ďalšie produkty tejto série