AIRTOX MA6 bezpečnostná obuv

McLaren

و AIRTOX Vodotesná bezpečnostná obuv MA6

Super charged všestranná ľahká, priedušná a vodeodolná bezpečnostná obuv.


Tento štýl je jedným z prvých Airtox bezpečnostná obuv, ktorá ponúka revolučný chránič nechtov: WHITELAYER®, Tento materiál bol pôvodne vyvinutý v Spojených štátoch ako špeciálny projekt pre amerických elitných vojakov Navy Seals, ktorí požadovali nepriestrelné vesty, ktoré boli obzvlášť ľahké a flexibilné. WHITELAYER® je mimoriadne pružný a zároveň pevnejší ako oceľ.


Integrovaný WHITELAYER® kryt nechtov v štýle MA6 váži iba 32 grams, a je teda o 55% ľahší ako iné textilné materiály na ochranu nechtov. Ako bonus je materiál vysoko flexibilný, priedušný a absorbuje vlhkosť.


Tento štýl ponúka veľké pohodlie a vlastnosti AquaCell® Vďaka membráne je topánka úplne nepremokavá a má dobré priedušné vlastnosti. Je veľmi protišmykový a odolný voči teplu do 300 ° C. Odporúča sa na použitie v oblastiach, ktoré vyžadujú vodotesnosť. Ťažká povinnosť.


ESD
EN ISO 20345 S3 SRC

و AIRTOX Vodotesná bezpečnostná obuv MA6

Super charged všestranná ľahká, priedušná a vodeodolná bezpečnostná obuv.


Tento štýl je jedným z prvých Airtox bezpečnostná obuv, ktorá ponúka revolučný chránič nechtov: WHITELAYER®, Tento materiál bol pôvodne vyvinutý v ...

Super Features:
vlastnosti:
  • Ultimate MI6 Hliníková ľahká špička špičky
  • Široký škandinávsky fit
  • EVA medzipodošva na zavesenie
  • Podrážka odolná voči olejom, kyselinám a palivám
  • Gumová podrážka NRT odolná voči teplu 300 ° C
Špeciálne funkcie:
Antistatický-ESD Cool&Me® ventilačný systém Flexibilná podrážka Tepelne odolná podrážka Ľahký a mäkký Chránená špička Absorpcia nárazov Protišmyková podrážka Vodeodolný a priedušný zvršok
Rozmery:

36-48

Ďalšie produkty tejto série